0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

אודות

טיול בחו"ל מאפשר לכם להכיר מקומות ותרבויות שתרם חשתם וראיתם. כל מי שנסע אי פעם לטיול בחו"ל יודע ששלב התכנון המקדים הוא חשוב על מנת לא לפספס את המקומות החשובים שיש למדינה להציע. אתר טריפ טו תאילנד מספק לכם מענה לצורך הזה ומאפשר לכם את קבלת כל המידע הדרוש לכם לצורך הטיול שלכם בתאילנד.

ניהול עתיר ניסיון
אתר טריפ טו תאילנד מנוהל בצורה מופתית על ידי גדול מדריכי הטיולים- ארטיום אשכנזי, שמביא עמו ניסיון רב בטיולים בחו"ל ככלל ובתאילנד בפרט. ניסיונו העשיר יעזור לכם להבין במה צריך להתמקד ואיפה מומלץ לבקר, כמו כן יעניק לכם מידע על מחירים ונתונים חשובים נספים שצריך לדעת. יש לכם על מי לסמוך בדרך לטיול המושלם שלכם.

כל הטוב שבעולם
תאילנד מגישה עבורכם מגוון פתרונות טיול לכל שכבת גיל וכל אחד יוכל למצוא בה עניין רב. אתר תאי טרוול מרכז לכם מסלולי טיול המתואמים במיוחד עבור כל אחד. טיולי אחרי צבא המציעים מסיבות משוחררות, ים והרבה אלכוהול, חופשות ירח דבש באיים רומנטיים, מסאז'ים ושלל פינוקים נוספים וחופשות משפחתיות מרובות הטיולים.

לא תצאו בלעדיו
עד עכשיו לא הייתה לכם אפשרות למצוא מידע אחיד ומסודר על תאילנד, ונאלצתם להתמודד עם חיפושים נרחבים באתרים רבים כדי שיענו על הצורך שלכם. מהיום כל מה שרציתם לדעת מרוכז לכם מעל דפי אתר אחד- טריפ טו תאילנד. המידע הרב שמוצג יחסוך לכם את הזמן הנדרש לחיפוש באתרים שונים ויבטיח לכם אמינות ופתרון לכל סוגיה המתעוררת אצלכם. החל משלב התכנון שהטיול הוא בגדר רעיון בלבד ועד הרגע שבו אתם חוזרים ארצה, המדריך המוצע לכם באתר ישמש לכם כחבר קרוב שיעזור לכם להבין את כל הפרטים הדרושים לכם. המלצות הינם בגדר תחום חובה באתר וצוות המומחים בראשותו של ארטיום אשכנזי ישמחו לעדכן אתכם במקומות והאתרים השווים ביותר בתאילנד.

אז איפה כדאי להיות ובאיזה שלב של העונה, היכן נזרקים אחרי הצבא ומה הטיול הכי רומנטי שניתן לעשות עם בת הזוג, את כל התשובות המסקרנות תוכלו למצוא מעל דפי האתר. בואו להכיר לעומק את תאילנד עוד בטרם עשיתם את הצעד הראשון לעבר סוכנות הנסיעות.