0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול אומגות בצפון תאילנד מחיר

טיול אומגות בצפון תאילנד מחיר

תאילנד היא ארץ שמשופעת בנופי טבע מגוונים, שהבולטים בהם הם נהרות גדולים, יערות גשם, הרים גבוהים, חופים זהובים ואקזוטיים, איים מבודדים ועוד. אחת הסיבות לכך, הוא האקלים הטרופי אשר גורם להיווצרות משקעים רבים, חום רב ולחות גבוהה. תנאים אלו אידיאלים להתפתחות יערות גשם, ובמקום שיש שם יערות ונהרות, מנצלים אותם אנשי התיירות התאילנדים לבניית פעילויות ספורט אקסטרים כמו רפטינג, שייט רפסודות, טיולי ג'יפים, וגם גלישות באומגות בינות לעצים הגבוהים של יערות הגשם.

לתאילנד יש יתרון רב בכל תחום התיירות, מאחר וכל המחירים לתיירים המערביים הם זולים בהשוואה לפעילויות דומות שנעשות במדינות המערב, ולכן, טיול ג'יפים שמשלב בתוכו גם גלישת אומגות הוא זול ונוח לכל כיס של תייר מערבי. טיול הג'יפים יוצא בדרך כלל מערים גדולות כמו צ'אנג מאי, והוא נמשך לאורך מספר ימים, ובמהלכו מגיעים התיירים למקומות אקזוטיים שונים שנערכת בהם פעילויות והצגות המאפיינות את דרך חיי התרבות התאילנדית. נכון הוא, שכל האטרקציות ממוסחרות, אבל עדיין כל המראות הם מרתקים לעין של התייר המערבי והישראלי, וכל האווירה היא שונה מכל מה שהוא רגיל אליה בחייו השגרתיים, ולכן, תיירים ישראליים רבים מגיעים בהמונם ומעוניינים לחוות את הטיולים המיוחדים הללו.

אפשר להוסיף לכל אלה את קבלת הפנים המסבירה והנחמדה של התאילנדים, האוכל המשובח וקצב החיים השלו שלהם, ומקבלים מתכון לטיול מהנה מאוד. הגלישה באומגה ביערות הגשם נעשית במתקנים בטוחים ומאובטחים מבחינה טכנית. יש מדריכים מקצועיים ומוסמכים, והם מלווים את התיירים בעת הגלישה. יש רתמות מיוחדות שבהם רותמים את הגולשים, והכול נעשה תחת השגחה קפדנית מאוד. האומגה נמצאת בצפון תאילנד במרחק נסיעה קצר מצ'אנג מאי בכפר "מה קם פונג", והיא נחשבת אחת הארוכות בעולם. יש עוד מספר אתרי אומגות בתאילנד, אבל הם נמצאים באזורים אחרים דרומיים יותר. חווית הגלישה באומגה היא אחת המסעירות ביותר שיש, שכן, הגולש תלוי בין שמיים וארץ וגולש על חבל, ומשום כך, תיירים רבים מבקשים לעשות אותה. ניתן להגיע למקום במסגרת טיולי ג'יפים, טיולים אחרים, או באופן פרטי.