0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול ג'יפים בתאילנד המלצות

טיול ג'יפים בתאילנד המלצות

תאילנד היא ארץ תיירות מובהקת והטיול בה כולל הרבה סוגי בילויים, אטרקציות, ביקורים בחוות לגידול פילים, נחשים ועוד, פעילויות נופש לחופי ים אטרקטיביים, וכן, פעילויות אקסטרים שונות. רוב פעילויות האקסטרים נערכות בצפון תאילנד, ואחד מהטיולים המועדפים ביותר בצפון הוא טיול ג'יפים שנערך באזור הערים צ'אנג מאי, צ'אנג ראי ומשולש הזהב. טיול הג'יפים הזה מאוד מומלץ, מאחר והוא לוקח את התיירים לכל האתרים המיוחדים שיש באזור, בדרכים שונות מהדרכים הראשיות, ובין הביקורים השונים מתנסים המטיילים באטרקציות שונות כמו רפטינג, רכיבה על כרכרות, על פילים ועוד.

נסיעה בג'יפ הינה נסיעה מיוחדת וחווייתית מאוד. התגברות על מכשולים בדרכי עפר, חציית נחלים, טיפוס על מדרונות ועוד, כל אלו, מגבירים את האדרנלין בגוף, ומספקים ריגוש אמיתי. מסלול הטיול הינו בן שלושה ימים, בדרך כלל, ובמהלכו מבקרים המטיילים בחוות פילים, אשר בה הם יצפו במופעי פילים, ואף ירכבו עליהם בליווי מדריך צמוד. לאורך המסלול יש חוות של נחשים ובהם ניתן לראות נחשי קוברה ארסיים, בנוסף, יבקרו המטיילים בחוות לגידול סחלבים, אשר משגשגים באזורי גידול לחים וטרופיים. בחווה ניתן יהיה לראות גם סוגים רבים של פרפרים, וכל הביקור יהיה משולב בהסברים על אופן גידול הפרחים והפרפרים ודרכי הטיפול בהם.

מסלול הטיול מוביל לביקור בשבטים המיוחדים שגרים באזור, ואשר המפורסם בהם הוא שבט ארוכות הצוואר. השם ניתן בגלל המנהג שבו הנשים מניחות חישוקים לצוואר כדי לגרום להארכתו, והן מוסיפות כל שנה עוד חישוק. משם מוביל המסלול אל מעיינות מי גופרית חמים, ולאחר מכן, למפלים טבעיים ושוצפים שממוקמים בהרים הגבוהים שבאזור.

העיירה פאי היא אחת העיירות המיוחדות בצפון, וגם בה עובר מסלול הטיול. טיול ג'יפים בלי אטרקציות מים אינו נחשב, ולכן, יעשו המטיילים רפטינג בנהר גועש עם אשדות מים שוצפים. הטיול נערך בתוך יערות שיש בהם אתר של גלישת אומגה בין העצים הגבוהים, אבל, המסלול גם מוביל לאורך חוות גדולות לגידול פירות טרופיים כמו ליצ'י, פסיפלורה ועוד, וגם מטעי קפה נרחבים. טיול ג'יפים בצפון תאילנד הוא טיול עשיר באירועים, ואין בו רגע דל .