0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

מופע נחשים בתאילנד/בנגקוק

מופע נחשים בתאילנד/בנגקוק

תאילנד היא ארץ מעניינת ומיוחדת, יש בה נופי טבע מדהימים, והתושבים מאוד מסבירי פנים. הטבע והאקלים נתנו לה הרבה אוצרות כמו יערות גשם, חופי זהב ועוד, ולכן, תיירים באים מגיעים בהמוניהם לטייל בה במשך כל שנה. לתאילנדים יש אורח חיים מיוחד שאופייני לחלק זה של העולם. באקלים הטרופי מתקיימים בעלי חיים האופייניים לאזורים הללו וכן צמחייה מיוחדת שגדלה בתוך יערות הגשם. בין החיות שנמצאות בכמויות גדולות אפשר לראות נחשים ארסיים ואחרים, כמו: קוברה,פיתון ועוד. חיות אחרות נוספות שנמצאות בתאילנד הם הפילים. ואת שתי החיות אלו מגדלים בחוות מיוחדות שנמצאות באזורים שונים של הארץ.

התאילנדים מבינים שהתייר המערבי, וביניהם הישראלי, מעוניין להכיר מקרוב את החיות המיוחדות הללו, ולכן, אנשי תיירות עורכים מופעי חיות לתיירים. מופע נחשים הוא אחד מהמופעים המסקרנים שניתן לראות, ובמהלך מופע כזה רואים איך מתמודד האדם מול נחשים ארסיים ובנוסף, מופעי קרבות בין נחשים לנמיות. תיירים יכולים להגיע למופעים שנערכים בזמנים קבועים במסגרת של טיול מאורגן, או טיול פרטי.

המופע מחולק למספר סצנות, ובכל אחד יציג מאלף הנחשים התמודדות עם נחש מסוג אחר. המאלף המציג מגלה וירטואוזיות רבה, והוא חייב להיות מהיר תגובה , מאחר, ולפעמים, הוא מתמודד עם מספר נחשים בו זמנית, כאשר הנחשים מסתובבים סביבו ומנסים להכיש אותו. במקרה אחר, הוא נכנס לתוך בריכה שיש בה פיתון ומתאבק איתו. ניתן לראות על המאלפים, צלקות שונות שנוצרו כתוצאה ממאבקים עם נחשים.

בשלב אחר של המופע מכניסים לתוך מיכל זכוכית נמייה ונחש קוברה והם נאבקים ביניהם. יש מקרים בהם הנחש מכיש את הנמייה ובמקרים אחרים היא מצליחה לתפוש את ראשו במטרה לחנוק אותו. בשלבים קריטיים אלו המאלפים מפסיקים את המופע, ולשני בעלי החיים שלום. מופע הנחשים הינו מרתק, מאחר והוא מדגים את מהירות הנחשים, את דרך התגובה שלהם ואת צורות ההתגוננות שלהם. בסיום המופע ניתן לקנות מזכרות, ולהצטלם עם נחשים שונים למזכרת. תיירים שמגיעים לתאילנד לא פוסחים על המופעים הללו, כי הם חלק חשוב בחוויה שמספקת הארץ הזאת.