0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

רכיבה על פילים בתאילנד

רכיבה על פילים בתאילנד

תאילנד היא ארץ מלאת הפתעות, אטרקציות, אתרי נוף, מקומות טבע וחוות לגידול בעלי חיים. טיול לתאילנד הינו טיול מהנה מאוד, והוא מתאים לתיירים מכל העולם ומכל הגילאים, ואכן, בארץ הזאת מגדלים חיות רבות כמו פילים, נחשים, קופים ועוד, וכל החיות הללו הינם חיות אקזוטיות לעיני התיירים הישראליים והמערביים. טיולים לתאילנד מתאימים מאוד גם למשפחות עם ילדים, וילדים רבים יהיו מרותקים למראה המפגש עם הפילים שנמצאים בחוות השונות ברחבי הארץ.

כל טיול לתאילנד בין אם הוא מאורגן, או פרטי, יכלול הגעה לחוות פילים כדי לצפות במופעי פילים, וגם לקבל הסברים על אורח חייהם, על התרומה שלהם כבהמת עבודה ועוד. וכמובן, שיהיה ניתן לרכב עליהם במסגרת הביקור במקום. כאשר מגיעים לחווה יושבים לצפות במופעי פילים. לפילים המאולפים יש יכולת לעשות פעילויות שונות כמו משחקי כדורגל, כדורסל ועוד. הפיל למרות גודלו יכול להיות חיה זריזה והוא מסוגל לבעוט בכדור. בנוסף, פילים מצליחים לעמוד על רגל אחת, לצייר עם החדק ולעשות עוד משימות. במופעים שונים יש הדגמה לכוחו ועוצמתו של הפיל, והם מדגימים סחיבת בולי עץ, קורות ועוד.

הפיל היא בסך הכול בהמת עבודה נוחה, ולכן, יש אפשרות לרכב עליהם. לכל פיל יש מאלף צמוד אשר דואג לו, מאכיל אותו, רוחץ אותו במי הנהר ועוד. מסלול הרכיבה נמצא בתוך שבילי היער, והרכיבה עליו נעשית בניחותה. בשלב מסוים הפיל חצה נחל או פלג, והרוכבים מרגישים בטוחים כאשר הם יושבים על הכיסאות שנמצאים על גב הפיל. לפיל יש יכולת אכילה מדהימה, וניתן לראות בחווה את צורת ההאכלה שלו. הוא מסוגל לקחת חבילת קני סוכר גדול לשבור אותה בפיו ולדחוס אל תוך הבטן באמצעות החדק שלו. בסוף מסלול הרכיבה מקבלים הפילים את המזון שלהם, והתיירים צופים בהשתאות בכמויות הענק שהם דוחסים לקיבתם. מבין כל הביקורים בחוות חיות , הביקור בחוות פילים הוא אחד המהנים ביותר שיש, מאחר והתיירים מגיעים למגע צמוד עם הפיל, מלטפים אותו, מאכילים אותו ורוכבים עליו, ולכן, החוויה היא חזקה מאוד.