0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיסות פנים בנגקוק איירווייס

טיסות פנים בנגקוק איירווייס

תאילנד היא ארץ תיירות שמושכת אליה ישראליים רבים, ולמעשה, מבקרים מכל העולם. הטיסה אליה ארוכה ובמרבית המקרים הנחיתה הינה בבנגקוק הבירה, וממנה, אל יעדים אחרים בתאילנד ובמקומות אחרים בדרום מזרח אסיה. המחירים הנוחים שנהוגים בתאילנד, ובכללם, מחירי טיסות הפנים, מקלים מאוד על התיירים הישראליים, ומאפשרים להם להגיע בטיסות אל האתרים התיירותיים השונים שבמדינה.

טיול בתאילנד חייב לכלול את איזור הצפון שבמרכזו העיר צ'אנג מאי, ואשר אליה מגיעים בטיסה. ואת איזור הדרום שכולל יעדי נופש כמו פאטאיה, פוקט, קראבי, ועוד. התייר הממוצע רוצה ליהנות מטיולים וביקורים בחוות חיות, במקדשים, לעשות פעילות אקסטרים מגוונות, לשוט בנהרות ועוד, וגם לנפוש בסגנון "בטן גב" בדרום. חברת בנגקוק איירווייס הינה חברת טיסות פרטית שמטיסה מאות אלפי תיירים בשנה בקווי תעופה פנים ארציים ובינלאומיים, והשירות שהיא נותנת ללקוחותיה הינו יעיל ומקצועי. לכן, מומלץ לכל מי שמתכנן טיול לתאילנד לנצל את השירות האדיב של עובדי החברה, ולשלב טיסות פנים כדי לקצר בזמני הנסיעה, וכדי לראות כמה שיותר מקומות בפרק הזמן המוקצב לטיול.

בתוך תאילנד יש נתיבי טיסה ליעדים פופולאריים כמו סמוי, צ'אנג מאי,קראבי, פוקט, וטיסות ההמשך מבנגקוק הבירה ידועות מאוד ביעילותן. החברה מפעילה בנוסף לשירות המקובל, גם שירות אישי לתיירי וי אי פי בסגנון טרקלין עסקים וארוחות מיוחדות. החברה מטיסה נוסעים רבים גם לארצות אחרות באזור זה של העולם, ביניהם, הונג קונג, האיים המלדיביים לאוס, בורמה, קמבודיה ועוד. תרמילאים רבים שרוצים לעשות את הטיול הגדול שאחרי הצבא במזרח אסיה, יכולים להיעזר רבות בשירותי החברה המצוינים, ולהגיע באמצעותה לבירות של הארצות השכנות.

היות וחברת טל תעופה היא נציגת החברה התאילנדית בישראל, היא מקדישה מאמצים גדולים להכנת חבילות טיסות לישראלים שמעוניינים לטוס בטיסות פנים בתאילנד, ולכן, יש מספר אפשרויות שכדאי לברר עליהם, ביניהם: אוגדן של טיסות פנים במחיר מוזל, או שילוב של טיסות עם אתרי נופש במסגרת דילים מיוחדים. תאילנד נראית הרבה יותר זולה כאשר מסתכלים עליה דרך ההצעות האטרקטיביות של חברת טל תעופה שמייצגת את בנגקוק איירווייס.