0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

תאי איירווייס

תאי איירווייס

תאי איירווייס היא החברה הלאומית של תאילנד והיא פעילה באזורים שונים של העולם, ובמקרים רבים, התייר הישראלי מקבל את שירותיה בעת ביקורו בתאילנד, במסגרת טיסות פנים שהוא עורך שם. החברה אינה טסה לישראל וממנה, ויש לה הסכמי שיתוף פעולה עם אל על הישראלית. החברה הינה חברה ידועה ומעולה, והדיילות שלה נוהגות להחליף תלבושות במהלך הטיסה ממדי שרד לתלבושות לאומיות. החברה זכתה בשנת 2011 בפרס החברה המצטיינת במחלקת התיירים שלה, לאחר התמודדות עם טובי חברות התעופה שבעולם.

תאילנד היא אחת הארצות היפות והאקזוטיות בעולם, ומבקרים בה מיליוני תיירים בשנה, ורבים מהם נהנים מטיסות הפנים שהיא מבצעת אל היעדים התיירותיים הרבים הפזורים במדינה. תייר שמגיע לתאילנד רוצה לעשות טיול מקיף בן כשבועיים לפחות, ובמסגרתו הוא רוצה לבקר בצפון הרחוק, שנקודת היציאה לטיולים בו היא העיר צ'אנג מאי.

אל העיר מגיעות טיסות ההמשך של חברת תאי איירווייס, ומקרבם של מטוסיה יוצאים לדרכם אלפי התיירים לביקורים בחוות חיות, בפארקים טבעיים, לשייט בנהרות, לביקורים בשבטים בעלי אופי מיוחד ועוד. הם גם יבצעו פעילות אקסטרים שונות במתקנים שונים שנמצאים ביערות הגשם או בקרבתם. יעד תיירותי אחר, ולא פחות מושך, הוא דרום המדינה, וממוקמים בו מספר יעדי נופש מהמפורסמים בתאילנד ובעולם כולו. אין כמעט נופש שלא מכיר את השמות פוקט, פטאיה, קראבי, סמוי ועוד. לכל המקומות הללו מגיעות טיסות של חברת תאי איירווייס, והמוני התיירים מנצלים זאת.

כל היעדים הללו הינם יעדי תיירות לנופש ימי ולפעילויות שונות שקשורות בים ובספורט ימי ויבשתי. האתרים כוללים עשרות מרכזי ביקור, מסעדות, מועדונים, בארים, מכוני עיסוי תאילנדים, קלאסיים ואחרים, מרכזי קניות, שווקים ועוד. התאילנדים הם אנשים מסבירי פנים אדיבים וחייכנים, וכבר בעת הטיסות בחברת תאי איירוויי, ניתן לראות את הדיילות המחייכות ולהבין את סגנון האירוח של התאילנדים. השירות הוא אדיב ויעיל, ותמיד ילווה בחיוך מקסים ובנועם הליכות. הנימוס טבוע באורח החיים של התאילנדים, והוא מורגש מאוד בעת המגע עם אנשי צוות האוויר, ולמעשה, עם רוב בני העם התאילנדי.