0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

האי של ג'יימס בונד

האי של ג'יימס בונד

אין ספק שתאילנד היא ארץ אקזוטית לטיולים, ולכן, היא מושכת אליה מיליוני מבקרים בכל שנה מכל העולם. ישראלים רבים מגיעים לתאילנד בטיולים מאורגנים, פרטיים או בטיולי תרמילאים, וחלק גדול מהם עושה זאת יותר מפעם אחת. יש בתאילנד הרבה מה לראות. התרבות של דרום מזרח אסיה הינה שונה לעין המערבית ולכן, מסקרנת אותה. התאילנדים מסבירי פנים, האקלים הטרופי החם הינו אידיאלי בעונות רבות של השנה, לתיירים רבים מארצות קרות ומארצות אחרות.

מעל הכול, הנופים שתאילנד מציעה הינם מהממים ביופיים: יערות גשם, נהרות, הרים גבוהים וגם, כמובן, חופי זהב עם ים כחול ואיים אקזוטיים. התאילנדים הקימו תשתית תיירותית מעוררת הערכה, וכל תייר יכול למצוא את מבוקשו בארץ המדהימה הזאת. חלק גדול מהתיירים מגיע בטיסות שכר ישירות לאתרי תיירות כמו פוקט, כשהמטרה היא חופשת נופש בעיר עצמה, או באחד מהאיים הסמוכים לה. תיירות הנופש בפוקט כוללת רביצה על החוף הזהוב, פעילויות ימיות כמו רכיבה בנהיגה עצמית על אופנוע ים, רכיבה על אבובים, מצנחי רחיפה מעל סירות מרוץ, צלילות וגם שייט ימי.

אחד הטיולים הפופולאריים ביותר הינו טיול למפרץ פנג - נה, שהוא אזור ימי שזרוע באיים רבים. במסגרת השייט עוצרים במספר מקומות . לצורך שחייה עם שנורקלים בשוניות היפות , ועוד. אחד האיים הללו נקרא האי של ג'יימס בונד, והוא ידוע בגלל ששם נערכו צילומי הסרט האיש בעל אקדח הזהב בכיכובו של רוג'ר מור. שמו התאילנדי הינו קו טאפו, והוא מהווה מוקד משיכה למיליוני תיירים שראו את הסרט, ורוצים לראות את המקום בגודל טבעי.

במהלך הטיול יורדים אל החופים השונים באמצעות סירות קאנו קטנות ואקזוטיות, עורכים ביקור במערות רוב, שייט בקיאק באי הונג ועוד. כל אזור מפרץ פנג - נה הינו איזור שיש בו פעילות תיירותית נרחבת, ותיירים רבים באים לבלות בו את החופשה שלהם, שאורכת בין מספר ימים למספר שבועות. בסוף הטיול והשייט חוזרים לפוקט בשעות אחרי הצהריים, ויש זמן לנוח ולאגור כוח לקראת הבילוי המסעיר של הערב, שייערך באחד ממוקדי הבילוי של פוקט.