0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול בפוקט תאילנד

טיול בפוקט תאילנד

האי פוקט הינו אחד מאתרי התיירות והנופש המובילים בכל העולם. יש בו שילוב של יערות ירוקים, חופים זהובים ואקזוטיים, ים מדהים בצבע כחול טורקיז, וכל אלה, מהווים מקום שנעים להיות בו. התאילנדים הקימו באי תשתית תיירותית מסועפת וגדולה שכוללת את כל הפינוקים שתייר יכול לחשוב עליהם. פעילויות ים כמו: רחיפת מצנחים, אופנועי ים , אבובים ועוד. פעילות אקסטרים אחרות כמו, צלילה, קפיצות בנג'י ועוד. יש במקום מלונות ובתים להשכרה מסוגים שונים, והאוכל שמוגש במסעדות השונות הינו מגוון ועשיר.

בפוקט יש מוקדי בילוי רבים ובהם: סלוני מסאז' מועדוני הופעות, בארים, דיסקוטקים ועוד סוגי בילוי שמתאימים לכל הגילאים. האי פוקט הינו גדול יחסית, וניתן לעשות בו טיול מהנה של יום אחד אשר במסגרתו מומלץ להגיע למספר אתרים מעניינים. אפשר להצטרף לטיולים מאורגנים או לטיול בלוויית נהג ומדריך, ואפשר גם לשכור ג'יפ בנהיגה עצמית ולצאת לטייל לאורך האי. יש מספר חופים נהדרים כמו פטונג, קרון, קאטא יאי ועוד, וניתן לרדת מהג'יפ ולהתרחץ בים בנקודות שונות.

יש באי מספר מקומות מעניינים כמו שמורת באנג פא, ששם ניתן לראות את העצים שמהם קוטפים את אגוזי הקשיו. מומלץ מאוד לבקר בשמורת הטבע קאו פרה טאו, ולראות שם קופי גיבון ולטייל עד מפלי טונסאי היפים. בסוף היום לא כדאי להחמיץ את השקיעה היפה, וניתן לראות אותה ממפרצים שונים במסלול הטיול. בקרבת העיר פוקט יש אתרים מעניינים נוספים. האקווריום והמרכז הביולגי מציג צורות חיים ימיות שאופייניות לאזור הזה של העולם, ביניהם: אלמוגים, דגים, סרטנים, רכיכות ועוד. יש גן פרפרים יפה, ,מפעל פנינים שמאפיין סוג של תעשייה קלה שמאוד מקובלת באזור ועוד.

כדאי להקדיש יום שייט למפרצי פאנג- נגה היפים להגיע ולראות את הצוק הידוע שנקרא אי גיימס בונד, שם צולם אחד מהסרטים שלו, ואפשר גם להגיע לאי קופיפי שהוא אחד מהאיים היפים שבאזור. כדאי להגיע לפוקט לשבוע ימים לפחות וליהנות מהרביצה על חופי הים, ומיום טיול אחד או שניים. זוהי החופשה האולטימטיבית, וכל אחד חייב לעשות אותה לפחות פעם אחת בחיים.