0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול לצ'אנג מאי

טיול לצ'אנג מאי

תאילנד היא אחת מארצות התיירות המושכות ביותר. יש בה שילוב מופלא של תרבות שמקורה בדרום מזרח אסיה, יחד עם תשתיות מודרניות מערביות. יש בה אתרים מרהיבים, נופי טבע מדהימים, יערות, נהרות, וכמובן, חופי ים אקזוטיים ומיוחדים. תושבי הארץ מסבירי פנים לתיירים, והישראלים שמגיעים אליה לא מפסיקים להתפעל מהאירוח הלבבי, מאורח החיים הנינוח, מהחיוכים של התאילנדים ומקצב החיים האיטי והמיוחד שלהם.

טיול בצפון תאילנד מתחיל בעיר צ'אנג מאי וסביבתה. העיר הגדולה ממוקמת בצפון, ויש בה וסמוך אליה הרבה אטרקציות תיירותיות. בעיר עצמה אפשר לראות מקדשים רבים ביניהם מספר חשובים מאוד. יש בה שוק לילי עצום בגודלו שמשתרע על שטח גדול מאוד של העיר. אומרים שתאילנד היא שוק אחד גדול, וזה נכון, אבל, בכל זאת, לשוק הלילה של העיר הזאת יש עוצמות משלו, ואלפי תיירים ומקומיים גודשים אותו, ומטיילים בין הדוכנים והחנויות שמוכרות מכל טוב, ובמחירים זולים ושווים לכל כיס.

מהעיר עצמה ניתן לצאת לטיולי שטח שונים, למסעות רפטינג בנהרות שמסביב ועוד. תאילנד ידועה גם באטרקציות התיירותיות שיש לה להציע, ואחד הבולטים בהם היא ביקור בחוות פילים שנמצאת בקרבת העיר. בחווה ניתן לרכוב על הפילים, ולראות כל מיני פעילויות שהפילים מבצעים, כולל משחקי כדור, ועוד פעלולים שהפילים עושים בצורה מעוררת התפעלות. רכיבה על פיל היא חוויה מיוחדת ומאוד מומלצת.

התאילנדים הידועים ביכולות האירוח שלהם, בונים סוגי אטרקציות שונים לתיירים מגילאים שונים. תיירים ותרמילאים רבים יכולים לבלות זמנם בטראקים, בטיולי ג'יפים, בגלישת אומגות ביערות ועוד סוגי פעילויות מהנות. תחום חשוב באירוח בצ'אנג מאי הוא נושא הלינה והאוכל. בעיר יש מלונות נהדרים, שחלקם יושב על נהר פינג, והאוכל שמוגש במסעדות השונות מגוון מאוד. אפשר למצוא אוכל פשוט וטעים במסעדות קטנות ובדוכני אוכל שפזורים בעיר ובשווקים, ואפשר לקבל מנות יוקרתיות במסעדות מפוארות. כל אחד וטעמו. חיי הלילה בעיר שוקקים וכוללים סוגי בילוי מגוונים, וכל הטיול בעיר נעשה באווירה של חופש שמשולבת עם פעילויות מסקרנות וכיפיות. לא פלא שהעיר נמצאת במסלול של כל תייר .