0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול לקוסמוי

טיול לקוסמוי

דרום תאילנד ידועה באתרי הים והנופש שלה. היא התברכה בחופי ים מדהימים עם חול לבן, מים כחולים ויערות גשם שנושקים אליהם במקומות רבים. יש מספר אתרים עמוסים שאליהם מגיעים מיליוני תיירים בשנה. האי קוסמוי הוא אחד מהמקומות הנחשבים, והוא למעשה, האי השני בגודלו בתאילנד אחרי פוקט. הוא מושך אליו נופשים רבים שבאים בעיקר כדי ליהנות ממגוון הפעילויות שהים מציע, ובראשם, כמובן, הנאה מרביצה על החוף, שיזוף ורחצה בים נקי,

יש פעילות ימית עשירה כמו רכיבה על אופנועי ים בנהיגה עצמית, רחיפה על אבוב ים או בננה רתומה לסירת מרוץ, רחיפה במצנחים שנגררים על ידי סירה ומרימה את המצנח לגובה רב באוויר, צלילות שנעשות בדרך כלל באיים הסמוכים אליו, והעשירים בשוניות אלמוגים יפות, ועוד פעילות ימית אחרת. באי יש עוד אתרים שניתן לבקר בהם ביניהם מקדשים שונים ופגודות. יש טיולים למפלים. טיולי ג'יפים, רכיבה על פילים ועוד.

יש אתרים נוספים יפים מאוד כמו אקווריום ימי, שכולל מבחר עצום של דגים טרופיים ועוד חיות ים שונות כמו צבים, סרטנים ועוד. גן חיות לטיגריסים, אתר שניתן לצפות בו במופעי קופים . יש שפע של פעילויות ספורט ומגרשים המיועדים לכך כמו מגרשי טניס, גולף, מועדוני באולינג, ועוד שלל ענפי ספורט שנופשים אוהבים לעשות בעת החופשה. בנוסף, יש פעילויות אקסטרים שונות כמו בנג'י ועוד.

באי יש שפע של מלונות ברמות שונות כולל מלונות פאר, וניתן להעביר בו חופשות מיוחדות כמו חופשות ירח דבש ואחרות. באי קוסמוי יש חיי לילה עשירים מאוד, וכל אחד יוכל למצוא את הבילוי הלילי האהוב עליו. יש מועדוני ריקודים, בארים, מופעי חשפנות ומופעים אחרים. יש באי מסעדות ברמה גבוהה ומוגש בהם אוכל מעולה ומגוון שמאפיין את המטבח התאילנדי, וגם סוגים שונים של מטבחים בינלאומיים. תיירים רבים מעדיפים להגיע לאי המיוחד הזה, ובו לבלות את החופשה והנופש. התאילנדים הם עם שיודע לארח. הם מסבירי פנים ונעימים, והתייר ירגיש באווירה המיוחדת של הארץ הזאת, ובנוסף לכך, הבילוי באתרים אלו הוא זול מאוד ביחס למחירים הנהוגים בארצות המערביות כולל ישראל.