0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול לקופיפי

טיול לקופיפי

כל מי שמגיע לתאילנד עושה זאת עבור שתי מטרות: תיור ונופש. בצפון המדינה מטיילים, מבקרים, בחוות חיות שונות, בשמורות טבע פראיות ועוד, ובדרום מבלים ונופשים. יש מספר אתרים ידועים לנופש, והעמוסים ביותר הינם פוקט, קוסמוי ופטאיה. ישנם עוד מקומות שמגיעים אליהם והם פחות עמוסים, אבל לא פחות מרהיבים ביופיים, ואשר יש להם יתרון אדיר. יש בהם פחות המולה והצפיפות קטנה יותר, כך שזה מתאים מאוד לנופשים שמחפשים פרטיות בכל מחיר, לזוגות צעירים ולמתבודדים שונים.

האי קופיפי הוא אחד האתרים הידועים שנמצאים בקרבת פוקט, בים אנדמן, ומגיעים אליו תיירים רבים במשך כל השנה, ואחד היתרונות שלו שיש בו הוא, שרק אי אחד מיושב ושאר האיים ריקים מאדם, אבל ניתן להגיע אליהם ולרבוץ לחופיהם בשקט ובשלווה. האיים הינם איים בעלי חוף עם חול לבן ורך, ומים בגוון כחול טורקיז עז. יש בהם יערות גשם שעשירים בעצים וצמחייה טרופית עמוסה.

בצמוד לאי המיושב ישנו האי "קופיפי לי איי" אשר באחד מהמפרצים שלו שנקרא, "מאיה ביי", צולם הסרט "החוף" בכיכובו של לאונרדו דה קפריו. תיירים רבים שמגיעים למקום ישמחו לראות את המקום הזה, ולכן, זהו עוד מקור משיכה לתיירים. היתרון הגדול של האי הוא כמובן חוף הים וההנאות שהוא מציע. ביניהם צלילות שנורקלים, צלילות לעומק עם בלוני חמצן ועוד. יש עוד פעילויות אקסטרים נוספות שהתיירנים באי מציעים ובהם, טיפוס צוקים והרים, שייט קיאקים, סיורים ארוכים מצד אחד של האי לשני. האי אינו גדול ויש בו חופים נהדרים ומלונות ברמות שונות.

לכל מי שאינו רוצה להגיע לאי למספר ימים, יש אפשרות לקחת יום טיול שנקרא טיול שבעת האיים, אשר במסגרתו עוצרים בשבעה מקומות, כולל באי קופיפי. הטיול יוצא מפוקט בשעות הבוקר ומגיע חזרה בשעות אחרי הצהריים, והוא כולל ארוחות, צלילות בעזרת שנורקלים שמקבלים מהחברה שמארגנת את הטיול, ירידה לחופים ועוד. טיול לאי קופיפי הוא טיול מומלץ לכל מי שמגיע לפוקט, וכדאי להקדיש לו יום אחד, ולחזור אחר כך לרביצה על החופים המזמינים והזהובים של פוקט.