0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול לקופנגן

טיול לקופנגן

צפון תאילנד מספקת לתיירים טיולים מעניינים ביניהם, ביקורים באתרים שונים כמו: חוות פילים, חוות נחשים, חממות של סחלבים, וכן שפע של פעילויות אקסטרים, כמו: רפטינג, שייט רפסודות, גלישות אומגה, טרקים, טיולי ג'יפים ועוד. דרום תאילנד מספקת איכויות של נופש שכוללות ים כחול ונקי, חופים זהובים ואקזוטיים, פעילויות ים, בילויים, חיי לילה, הופעות וכל מה שנופשים צריכים. יש תיירות גדולה מאוד שמגיעה לדרום מכל העולם, ואתרים פופולאריים כמו פוקט, פטאיה ועוד עמוסים לעייפה.

כל מי שמעוניין לנפוש באווירה יותר רגועה מוזמן לעשות זאת באיים כמו האי קופנגן. יש בו את כל מה ששאר אתרי הנופש מציעים בתוספת חשובה אחת, פחות עומס של אנשים ויותר שקט ושלווה. יש באי חופים עמוסים כמו חוף האדרין, שמבוקש על ידי צעירים ואשר בו נערכות מסיבות פול מון, ויש הרבה חופים קטנים ומרוחקים שמיועדים לכל אלו אשר מחפשים להתרחק מההמולה, וביניהם: זוגות ,משפחות ועוד. בצפון האי יש גם יערות גשם שמספקים את החוויה של חוף ים מרהיב שממנו מתחיל יער ירוק ועמוס עצים.

האי קופנגן ידוע באתרי הצלילה היפים שלו, וכל מי שהוא חובב ספורט זה יכול להגיע לאחד ממועדוני הצלילה וליהנות מצלילה בשוניות אלמוגים עשירה שנמצאת בקרבתו. בבתי הספר ניתן גם לעשות קורסי צלילה למתחילים ומתקדמים. יש באי גם מספר מפלים גדולים שניתן לבקר בהם, ופארק לאומי יפה בשם נאמטוק פנג, ובנוסף, מקדש יפה בשם קאו טאם. אל האי מגיעים בשייט שיוצא מאחד מערי החוף שבאזור, וניתן לשהות בו יום אחד או יותר. סביב האי יש גם מספר איים קטנים מבודדים וניתן להגיע אליהם בסירות לצורך רביצה על החוף.

יש טיולים בני יום שיוצאים והם כוללים שייט לאי קוסמוי, צלילה, ירידה לאי, ארוחה וחזרה. יום שיט כזה הוא מאוד מהנה מאחר ומבלים בים כחול ורואים אתרי צלילה מעניינים, איים קטנים שמכוסים בצמחייה ובעצים טרופיים ועוד. גן העדן שנקרא קופנגן הינו פנינה נוספת בתוך כל המארג של האיים שנמצאים בדרום תאילנד, ואשר תיירים רבים שמחים להגיע אליו.