0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול מאורגן לבנגקוק

טיול מאורגן לבנגקוק

בנגקוק בירת תאילנד היא עיר מדהימה בכל קנה מידה. יש בה אוכלוסיה גדולה מאוד והיא משתרעת על שטח ענק. העיר מושכת אליה תיירים מכל העולם, ויש בה אתרי ביקור מרשימים מאוד שכוללים: מקדשים גדולים וחשובים, ארמון המלוכה, מוזיאונים, השוק הצף ועוד. בכל מסלול טיול לעיר יש מספר מקומות שחובה לבקר בהם.

מלבד ארמון המלוכה המרשים והגדול יש את מקדש בודהה השוכב, שהינו המקדש העתיק ביותר, הוא עשוי זהב, והמוני התיירים חולפים על פניו. בסוף המסלול יש קעריות שלתוכם זורקים מטבעות תרומה, וקול הנקישות מלוות את המבקרים. מקדש השחר הינו מקדש שיש בו פגודה יפה שמתנשאת לגובה של 79 מטר, והיא מדהימה ביופייה. מקדש בודהה המוזהב ומקדש השיש משלימים מספר מקדשים שחובה לבקר בהם. יש עוד מקומות שכדאי לראות, אבל את זאת עושים תיירים שמקדישים לעיר זמן רב יותר מהביקור הממוצע שכולל מספר ימים.

יש בעיר מספר מוזיאונים חשובים ביניהם מוזיאון הסירות המלכותיות, המוזיאון הלאומי ועוד. מומלץ לעשות שיט על נהר הצ'או פהריה ולראות את העיר מזווית אחרת. אתר חשוב לביקור הינו השוק הצף שנמצא מחוץ לעיר והוא מיוחד במינו. המסחר נעשה על גבי סירות, והמקומיים מנהלים משא ומתן מתוך הסירות שבהן הם מביאים את מרכולתם. העיר בנגקוק ידועה בעוד מספר דברים , ואחד מהם הוא נושא הקניות. נדמה לכל תייר שהעיר היא שוק אחד גדול, ואכן, יש הרבה מאוד קניונים ומרכזי קניות ענקיים, ומוכרים בהם את מיטב התוצרת המערבית והמזרח הרחוק, יש שווקים רבים ובהם עשרות דוכנים לממכר כל טוב.

העיר הינה גם עיר שיש בה מוקדי בילוי שונים שתיירים אוהבים להגיע אליהם. מסעדות, בארים, מועדוני מסאז', מועדוני בילוי להופעות ועוד. בעיר פזורות מאות מסעדות מסוגים שונים, אבל מומלץ לאכול גם בשווקים השונים, במסעדות או בדוכני אוכל שמוכרים שם אוכל מקומי משובח. ביקור בעיר העמוסה הזאת מומלץ לכל מי שרוצה לחוות את קסם המזרח, אבל עם נגיעות מערביות לא מעטות. השילוב הזה של אירוח תאילנדי מסביר פנים, עם אתרי הביקור והבילוי הוא חוויה חזקה שתלווה את התייר שנים רבות.