0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול מצ'אנג מאי לצ'אנג ראי

טיול מצ'אנג מאי לצ'אנג ראי

תאילנד היא ארץ ברוכת גשם בגלל האקלים הטרופי שיש בה, ולכן, היא "ירוקה" כל השנה. כמויות המים הנדיבות שיורדות בה ברוב חודשי השנה, יחד עם הלחות הגדולה והחום הגדול, הם חממה נהדרת לנוף היערות שיש בה ואשר ניבט מחלונות האוטובוסים וכלי הרכב האחרים בדרכים שמובילות מצ'אנג מאי לצ'אנג ראי.

צ'אנג ראי היא עיר תיירותית שנמצאת בצפון המדינה וגובלת בלאוס ובורמה, היא יושבת על נהר הקוק שנשפך לנהר המקונג שמגיע מבורמה. יש בעיר אטרקציות תיירותיות רבות וכל תייר יכול לשהות בה ובסביבותיה, ימים בודדים או יותר. טיולים מאורגנים בני כ- 15 עד 17 ימים יקדישו לעיר יום אחד או שניים, ועיקר הטיול יוקדשו לסיור במשולש הזהב שנמצא בגבול הצפוני, לשיט על נהר המקונג, לביקור במקדשים שונים בעיר ועוד.

תרמילאים ותיירים שמטיילים לבד יכולים לטייל באזור במשך ימים רבים למקומות כמו העיר לאמפון, שהיא עיר שקטה שיש בה מעט תיירים ואפשר להעביר בה תקופת מנוחה טובה. או לעיר מאי הונג סונג היפה והנינוחה ועוד. טיול באזור צ'אנג ראי משופע בחוויות אקסטרים ואחרות, והוא מהווה ניגוד גדול לרביצה על החול שמציע האזור הדרומי של תאילנד. ביקור במשולש הזהב, הוא, כמובן, אחד מפסגות הטיול באזור, והאזור היה בעבר תחנת מעבר לסמים שהגיעו מהארצות השכנות. ניתן לבקר במוזיאון האופיום שמתאר את כל הנושא, ומציג מוצגים שונים שקשורים אליו. יש מספר מקדשים שניתן לראות.

השייט על המקונג הינו שייט מיוחד בגלל שהוא עובר בגבול עם הארץ השכנה. השיט הוא על סירות נהר ובמהלכו ניתן להבחין בילדים שקופצים למים ושוחים אל סירות התיירים מתוך צפייה לזכות במתנה כלשהיא. העיר העתיקה של צ'אנג מאי מעניינת ושווה ביקור, שכולל סיור סביב החומות שלה. טיולים אל מחוץ לעיר כוללים מקומות כמו: פארקים לאומיים, סיור באתרי השבטים המיוחדים וביניהם, שבט ארוכות הצוואר, טיול לאתרי מפלים גדולים ומרשימים, חוות תה, טיול למקומות הרריים שגרים בהם שבטים ממוצא סיני ועוד. יש בעיר מבחר מלונות ברמות שונות, ומסעדות מגוונות שבחלקן מוגש אוכל מקומי מסורתי.