0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול קנצ'נבורי תאילנד

טיול קנצ'נבורי תאילנד

תאילנד היא אחת הארצות שמושכות אליה תיירים מכל רחבי העולם, והסיבות לכך הן ידועות. היא שוכנת בחלק עולם אקזוטי, בדרום מזרח אסיה, והתרבות ואורח החיים של תושביה מעניינים מאוד את התייר המערבי, הישראלי, ולא רק אותו. התושבים הינם מסבירי פנים, והתשתית התיירותית שהקימו בה היא מהמשובחות שבעולם, ודואגת לאירוח מושלם לכל סוגי התיירים.

האתרים שבהם משופעת תאילנד הם מרשימים ומגוונים, ויש בה פעילויות אקסטרים, טיולי שטח, ביקור בחוות ובכפרים מיוחדים, וגם תיירות נופש מדהימה. הארץ היא מודרנית ואפשר לקבל בה שירותים מערביים ברמה גבוהה. בנגקוק היא עיר שמושכת אליה מבקרים רבים, וניתן לצאת ממנה לטיולים באזורים יפים, ואחד הטיולים הללו הינו טיול לקנצ'נבורי, שהיא עיר שמרוחקת במרחק 122 קילומטר מהבירה,

בקנצ'נבורי יש אתרים יפים, ואחד שהוא מפורסם, שנקרא הגשר על נהר קוואי, שנמצא במרכזה. מיליוני צופים שראו את הסרט הנפלא הזה רוצים להציץ בגשר מקרוב , ולכן, הוא משמש מוקד משיכה לביקורים. בעיר עצמה וסביבותיה יש אתרי טבע ופארקים לאומיים יפים שכוללים מפלים, מערות ,מסלולי הליכה ועוד. בקרבתה ניתן לעשות סיורי נהרות מרהיבים, ולהגיע לביקור בכפרים התאילנדים ובאזורים הסמוכים להם, ובגלל הקרבה של העיר לבנגקוק הדבר מתאפשר ביתר קלות. מומלץ להקדיש לעיר וסביבותיה כשלושה ימים, וכדאי, בין היתר, להגיע לגבול עם מינאמאר, היא בורמה, דרך מעבר שלושת הפגודות.

במסגרת טיול לעיר מגיעים לספארי פארק שבו ניתן לראות חיות יפות ומיוחדות, ובין היתר, אפשר להגיע אליהם וללטף אותן. בכפר מון של בני ההרים קארן ניתן להתרשם מחיי הכפר, לרכב על פילים ולעשות שייט רפסודות . אזור קנצ'בורי הוא אחד האזורים שמושכים אליהם מטיילים רבים שלא תמיד יכולים להגיע אל הצפון הרחוק מסיבות שונות, אבל כאן מרוכזים אתרי ביקור שונים ומגוונים, שניתן לחוות בהם את אותן החוויות כמו באזור צ'אנג מאי ומשולש הזהב. כמובן, שגם בעיר הזאת, כמו בכל מקום בתאילנד, יש שווקים שבהם ניתן לעשות קניות של מוצרים שונים במחירים טובים מאוד. ליהנות ממסאז'ים מפנקים, ממסעדות מעולות ועוד פעילויות רבות.