0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

טיול שבעת האיים מחיר/עלות

טיול שבעת האיים מחיר/עלות

האי פוקט בתאילנד הינו האי הגדול ביותר במדינה, והוא ממוקם באחד מהמקומות האקזוטיים שיש בעולם. האקלים הטרופי הינו אידיאלי לנופש, במיוחד, בתקופות שבהן אין גשמי מונסון, ותיירים רבים מכל העולם מציפים את האי המדהים הזה, ומגיעים לנופש של שבוע ואף יותר. חופשת בטן גב היא חופשה אידיאלית לתיירים מאירופה, מישראל ומכל העולם, מאחר והיא מאפשרת ניתוק מוחלט מחיי השגרה, מאפשרת מנוחה וביצוע פעילויות נופש שונות, במחירים נוחים מאוד השווים לכל כיס. התיירים המערביים מרגישים כי לכסף שהם מוציאים על בילויים שונים ואטרקציות בתאילנד יש ערך , והוא נשמר לאורך זמן גדול יחסית.

בפוקט יש שפע של פעילויות ימיות וביניהם, צלילות, שייט בקיאקים, אופנועי ים, אבובים, בננות שנגררות על ידי סירות, מצנחי רחיפה ועוד. אחד הטיולים הנחשבים והמבוקשים ביותר הינו טיול שבעת האיים שמשלב שייט בים טורקיז כחול, ביקור באיים טרופיים, שחייה עם שנורקלים בשוניות ים יפות ועוד. הטיול מתחיל בפוקט ומגיע לקבוצת איי קופיפי. האי קופיפי דון הינו מיושב ומגיעים אליו תיירים רבים לנופש בגלל שהוא פחות עמוס, וניתן למצוא בו מפרצים מבודדים יחסית. קופיפי ליי אינו מיושב ובאחת מהלגונות שלו, "מאיה ביץ'", הוסרט הסרט "החוף" בכיכובו של ליאונרדו דה קפריו, ולכן, הוא מהווה מוקד למשיכה לתיירים רבים שרוצים לחזות במקום מקרוב, ואולי, אף לעלות עליו.

במהלך השייט עוצרת הספינה במספר אתרים, שבעה במספר ליתר דיוק, ומכאן הטיול קבל את שמו. בין המקומות שיורדים בהם ניתן למנות את חוף הקופים, שארק פויינט,מערת הוויקינגים ועוד. הטיול כולל ארוחת צהריים, והוא מגיע לסיומו בשעות אחרי הצהרים. העיר פוקט הינה מקום מזמין מבחינת הבילויים של שעות הערב והלילה. וניתן לטייל בטיילת שלה שצמודה לקו החוף, ולעשות קניות רבות באחד מעשרות דוכני התיירים שמוכרים כל טוב. ניתן לסיים את הערב בארוחה מעולה באחת מהמסעדות הפזורות במקום, או בבאר מקומי, במסאז' מפנק ,או במועדון הופעות. מומלץ לכל תייר שמגיע לפוקט לעשות את טיול שבעת האיים, שאינו יקר יחסית, ושווה את ההשקעה הכספית שבו.