0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

משולש הזהב בתאילנד

משולש הזהב בתאילנד

תאילנד היא ארץ עשירה באתרי תיירות מרהיבים, בתושבים מסבירי פנים, באזורי טבע ונוף מהמדהימים שבעולם, והכוללים אזורי הרים ויערות ירוקים, לצד חופים זהובים ואקזוטיים שנמצאים בדרום המדינה. הארץ הינה ארץ שממוקמת בדרום מזרח אסיה עם כל ההשפעות התרבותיות האסייתיות שלה, אבל היא גם ארץ שיש בה סממני תרבות מערבית מתקדמת, ולכן, היא כל כך מגוונת, מעניינת ונעימה לשהייה ולביקור, ומיליוני התיירים המגיעים אליה בכל שנה והגודשים את אזורי התיירות, מעידים על כך יותר מכל.

אחד מאזורי התיור המבוקשים ביותר הינו אזור משולש הזהב בתאילנד הממוקם בצפון המדינה בגבול עם לאוס ובורמה, שבתחומו עובר נהר המקונג הידוע. האזור שימש בעבר כתחנת מעבר של סמים וכמקום בו הייתה בו פעילות ענפה של סחר בסמים. במקום הוקם מוזיאון האופיום שמתאר את התקופה, ומציג מוצגים שונים הקשורים בנושא. למעשה, משולש הזהב הוא החלק הצפוני ביותר בתאילנד, ובאזור שלו ובאזור העיר צ'אנג ראי וצ'אנג מאי יש שפע של אתרים שכדאי לראות, ביניהם: אתרי טבע, כמו מפלים שוצפים, פארקים לאומיים ועוד.

ניתן לבקר גם במפעלים שונים לייצור, מטריות, רהיטים, ועוד. ביקור בחוות נחשים, חוות פילים בחממות של סחלבים ועוד. יש גם פעילות אקסטרים שכוללות גלישה באומגות, טיולי ג'יפים ביערות, טרקים וכדומה. האזור הצפוני של תאילנד הוא אזור שמושך אליו תיירים ותרמילאים שמבקשים לעבור חוויות מיוחדות, והוא מהווה ניגוד בולט לאזור הדרום שכולל בעיקר רביצה על החוף ובילויים ליליים שונים. שילוב של שני סוגי הפעילויות הוא שמקנה לתאילנד את האופי המיוחד שלה.

באזור משולש הזהב ניתן לשוט על נהר המקונג ולצפות באנשים החיים על גדותיו, ואשר משתמשים במימיו לשימושים שונים. שייט על נהר בסירות קטנות הוא תמיד מהנה, ודרכי התעבורה בתאילנד כוללות שימוש בנתיבי מים למקומיים ולתיירים. האוכל המקומי באזור הינו מגוון, וניתן למצוא בו אוכל מערבי שמיועד לתיירים, ואוכל מקומי שנמכר בשווקים השונים, ובדוכנים שבהם צולים בשר על האש, מגישים אננסים טעימים וסוגי שתייה שונים מקומיים וזרים. ביקור במשולש הזהב על כל האתרים הרבים שלו הוא ביקור חובה.