0723341770
 

מבית כאן החופשה - החברה המובילה בתחום הטיולים לתאילנד

פאי תאילנד אטרקציות

פאי תאילנד אטרקציות

תאילנד היא גן עדן לתיירים מכל הסוגים הגילאים והמינים. היא ארץ מושלמת לטיולים, לבילויים שונים, לפעילות אקסטרים ולסיורים שכוללים אטרקציות תיירותיות שונות. כמובן, שיש לה חופי ים משגעים ואקזוטיים ואיים שונים שכמו נלקחו מספרי טבע מהממים. וכל השפע הזה נגיש למיליוני תיירים הרבים שמגיעים אליה כל השנה מכל העולם. התשתית התיירותית בארץ המדהימה הזאת מאוד מפותחת, והיא כוללת מאות אלפי חדרי מלון מסוגים שונים, מסעדות ובתי אוכל וכמויות גדולות של אנשי תיירות במקומות האירוח השונים.

אחד היתרונות הגדולים של הארץ הזאת הוא המחירים הנוחים של כל השירותים והמוצרים שנמכרים, והתיירים המערביים והישראליים, כמובן, מרגישים שיש ערך גדול מאוד לכספם. צפון המדינה הוא האזור שבו ניתן לבקר באטרקציות רבות ומגוונות, והעיירה פאי היא נקודת מוצא מתאימה והולמת לשלל הפעילויות הללו. העיירה השקטה והמקסימה רחוקה מהמולת הערים הגדולות, ונמצאת כשלוש שעות נסיעה מעיר צ'אנג מאי שהיא המרכזית בצפון, ושניתן להגיע אליה בטיסה.

מהעיירה פא' ניתן לצאת לביקורים בחוות פילים, ושם לראות מופעי פילים, ואף לרכב עליהם. ביקור במפלים גולשי ושופעי מים מיועדים לכל תייר שאוהב טבע פראי. יש באזור שפע של פעילות כמו טרקים, רפטינג על רפסודות במבוק שהינו אחד מסוגי העץ הנפוצים ביותר בתאילנד ומשמש במגוון שימושים. ניתן לרחף באומגות ביער גשם הנמצא באזור. באזור העיירה יש מעיינות חמים, וניתן להגיע אליהם ולהשתכשך במימיהם העשירים במינראליים. ניתן לעבור חוויות בישול, ללמוד בקורסים של יוגה ולעשות מסאז'ים מפנקים.

מומלץ להקדיש לעיירה פאי בין שלושה לארבעה לילות לפחות , אבל יש כאלו שמבקשים להאריך את הביקור כדי ליהנות בניחותא מכל האטרקציות שהאזור מציע. כל מי שרוצה להרחיק מעט מהעיירה יכול להגיע לביקור בשבט ארוכות הצוואר, ובמיוחד, בכפר נאי סוי שבו ניתן להצטלם עם המקומיות שמניחות את הטבעות על הצוואר במטרה להאריך אותו. לתיירים הצעירים והמבוגרים יש גן חיות בעיר צ'אנג מאי, ואחת החיות שאהובות על כולם הן דובי הפנדה והקואלה שיש בו. גם חוות טיגריסים נמצאת במרחק מה מהעיירה, ושם ניתן לראות את החיות המדהימות הללו.